Internetowy serwis bazodanowy pracodawców osób niepełnosprawnych
szukaj w zasobach serwisu:

Katalog zakładów



Serwis informacyjny przesyłany na Twoją skrzynkę:
subskrypcja - informacje
Serwis Informacyjny dla Pracodawców Osob Niepełnosprawnych VADEMENUM WIEDZY TOK ZFRON info


Usługi
Informacje
Nasz serwis
 
Kontakt z nami

OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH SP. Z O.O. SP.K.

adres: Plac Jana Kilińskiego 2, 35-005 Rzeszów
NIP: 517-036-22-36, REGON: 180950466, KRS: 0000452408

Biuro handlowe (adres korespondencyjny):
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
ul. A. Fredry 1, 37-700 Przemyśl

infolinia OBPON: 0801 00 30 31
tel./fax (16) 679-16-16
serwis internetowy: www.obpon.pl
e-mail: biuro@obpon.pl

konto bankowe: 22 1750 1224 0000 0000 3832 4438 Raiffeisen Bank Polska S.A.

PREZES ZARZĄDU:
Krzysztof Kuncelman

e-mail: k.kuncelman@obpon.pl

więcej »
PROKURENT:
Maciej Dratwa

e-mail: m.dratwa@obpon.pl

DYREKTORZY:
Rafał Kowalczyk

Dyrektor Zarządzający OBPON.PL

tel. (16) 679-16-16, e-mail: r.kowalczyk@obpon.pl

więcej »
Edyta Sieradzka

Dyrektor Generalny ds. Wizerunku Spółki

e-mail: e.sieradzka@obpon.pl

więcej »
Małgorzata Tylewicz-Piwnik

Dyrektor ds. Prawnych

e-mail: m.tylewicz@obpon.pl

więcej »
HANDLOWCY - zespół sprzedaży:

W przypadku pytań prosimy wybrać opiekuna wg. regionu.

Monika Krzyżanowska

tel. (16) 679-16-16 wew. 37, e-mail: m.krzyzanowska@obpon.pl

województwa: pomorskie, świętokrzyskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie

Damian Dratwa

tel. (16) 679-16-16 wew. 34, e-mail: d.dratwa@obpon.pl

województwa: małopolskie, łódzkie, lubelskie, warmińsko-mazurskie

Agnieszka Lewandowska

tel. (16) 679-16-16 wew. 46, e-mail: a.lewandowska@obpon.pl

województwa: mazowieckie, opolskie, podkarpackie, śląskie

Agnieszka Jasińska

tel. (16) 679-16-16 wew. 35, e-mail: a.jasinska@obpon.pl

województwa: dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

KSIĘGOWOŚĆ:
Elżbieta Olewicz

ekonomista

więcej »
GRAFIK:
Mariusz Czekierda

prezentacje reklamowe, strony internetowe, reklama, e-mailing

tel. (16) 679-16-16 wew. 40, e-mail: m.czekierda@obpon.pl

NASZE SERWISY INTERNETOWE:
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepelnosprawnych - Organizacja Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
www.obpon.org
- serwis informacyjny
www.obpon.pl
- prezentacje firm
www.obpon.com.pl
- serwis konsultacyjno doradczy (pytania i odpowiedzi)
www.vademecumwiedzy.pl
- telefoniczna obsługa konsultacyjna
www.tok.obpon.pl
- serwis dla płatników PFRON oraz firm udzielających ulg we wpłatach na PFRON
www.ulginapfron.pl
- aplikacja do rozliczeń dofinansowań do wynagrodzeń
www.e-sod.pl
Portal rekrutujący dla osób niepełnosprawnych - portal rekrutujący dla osób niepełnosprawnych
praca.obpon.pl
System ewidencji ulg we wpłatach na PFRON - system ewidencji ulg we wpłatach na PFRON
www.ewidencjaulg.pl
- aplikacja System Ewidencji Zakładowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
www.e-zfron.pl
- pełna oferta wydawnictw dla pracodawców Osób Niepełnosprawnych
www.ksiegarnia.obpon.pl
- serwis prezentacyjny ośrodków rehabilitacyjno - wypoczynkowych
www.rehabilitacja.obpon.pl
 
Ostatnio dodane
 
O nas     Mapa serwisu     Webmaster
  Napisz do nas!